Garākas vairāku dienu ekskursijas


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
23.02 - 02.03
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūta Sarkanās jūras krastā Eilatā
Eilata – viens no slavenākajiem kūrortiem Izraēlas dienvidu daļā Sarkanās jūras līča krastā, lieliska atpūtas un tūrisma vieta, kas īpaši piesaista jūras un saules mīļotājus. Šeit katru dienu spīd saule, bet ūdens temperatūra vasarā nav zemāka par 25 grādiem, ziemā par 21. Kūrorta sezona visa gada garumā. Atpūtnieki var baudīt jūras peldes, peldēt ar akvalangu, doties izbraucienos ar jahtu vai buru laivu, sērfot. Koraļļu rifu fantastisko skaistumu un krāsainās tropu zivis iespējams apskatīt caur ekskursiju kutera caurspīdīgo dibenu, atrodoties zemūdens laivā vai zemūdens observatorijā.
Jaunums! Pieejami dažādi datumi.
559.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.02 - 26.02
Brīvas vietas: 0
Masļeņicas svētki Latgalē
Šis brauciens būs veltīts krievu kultūrai – tieši Daugavpilī visjautrāk svin tradicionālos slāvu svētkus Masļeņicu. Pankūku ēšana, koncerti, rotaļas un stafetes. Tāpat: Daugavpils cietoksnis, Šmakovkas muzejs, Rēzekne un Latgales vēstniecība Gors.
81.00 Eur Ceļojuma
apraksts
03.03 - 10.03
Brīvas vietas: 10
Apvienotie Arābu Emirāti
Pasaules augstākie debesskrāpji pašā tuksneša viducī? Mākslīgas salas milzu palmas formā? Slēpošanas trase lielveikalā? Jā, tieši tik neaptverami plašs ir arābu vēriens! Viss aug un top tik ātri, ka no tehnoloģiskajiem sasniegumiem un naudas daudzuma te reibst galva. Pasaules smalkākās viesnīcas un greznākie tirdzniecības centri, bet turpat netālu - baltu smilšu pludmales, ko saule apspīd cauru gadu. Tomēr Arābu Emirātu patiesā daba gluži kā Šeherezādes noslēpums ir izzināms tikai īstenam ceļotājam, kas aiz austrumnieces plīvura atklās patiesu bagātību - tuksneša smiltis no zelta un pilis, greznas kā pasakās.
Pieejami dažādi datumi!
629.00 Eur Ceļojuma
apraksts
05.03 - 16.03
Brīvas vietas: 3
Indijas okeāna pērle – Šrilanka
Šrilanka - viena no vecākajām valstīm, kas visai pasaulei bija pazīstama ar nosaukumu Ceilona. Pasaules kartes mērogā Šrilanka, izskatās kā lāsīte Indijas okeānā. Patiesībā sala ir pietiekoši liela, lai savām acīm piedāvātu dažādas ainavas, kuras ir vesela kontinenta cienīgas. Te vienuviet saplūst budisms, hinduisms, islāms un kristietība. Ceļotāji brauc uz Šrilanku, lai ieraudzītu pasakainu pasauli, pilnu eksotikas, baudīt dabu un veldzēties Indijas okeāna siltajos ūdeņos.
JAUNUMS!
1450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
09.03 - 17.03
Brīvas vietas: 6
Avio tūre uz ASV
Avio tūre uz 4 ASV pilsētām - Bostonu, Ņujorku, Filadelfiju un Vašingtonu.
JAUNUMS! Pieejami dažādi datumi.
869.00 Eur Ceļojuma
apraksts
11.03 - 12.03
Brīvas vietas: 6
Brauciens dāmām!
Brauciens dāmām Smaržu un šampanieša valdzinājums. Cenā iekļautas SPA procedūras. Izglītojoša programma kosmētikas ražotnē. SPA relaksācija un miers. Baudīsim Lietuvas populārāko šampanieti Alita.
100.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.03 - 20.03
Brīvas vietas: 10
Spānija, Balēru salas, Itālija un Francija ar kruīzu kuģi Costa Diadema
Dodamies kruīzā ar Costa Diadema! Barselona, Itālija, Francija! Greznie Vidusjūras kruīzi ir izveidoti tā, lai parādītu bagāto šī reģiona vēsturi, radītu neaizmirstamas brīvdienas, kur ikviens patiešām spēj atrast kaut ko priekš sevis!
KRUĪZS PA VIDUSJŪRU!
329.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.03 - 19.03
Brīvas vietas: 4
Varšava skolnieku brīvdienās
Kopernika centrs, akvaparks, Zoodārzs. Varšavas vecpilsēta un debesskrāpju rajons.
AKCIJA! Brauciena cena tikai 105 EUR!
105.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.03 - 19.03
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Silta atpūta Varskā
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī.
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.03 - 19.03
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Etnokosmoloģijas muzejs Lietuvā
Zirga muzejs un pastaiga starp koku galotnēm Anīkščos. Etnokosmoloģijas muzejā daudz uzzi-nāsim par cilvēka saikni ar Visumu, vakarā skatīsimies zvaigznes teleskopā. Nākamajā dienā – šakotis kēksu cepšana un degustācija, Stelmužes ozols un koka baznīca.
67.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.03 - 26.03
Brīvas vietas: 0
Madride un Toledo. Spānija
Spānija. Galvaspilsēta. Flamenko ritmi. Naktsdzīve. Vēstures elpa. Mauru arhitektūra. Karaliskā pils. Vecpilsēta. Toledo. Te jūtama gan Eiropa, gan Āfrika. Gan katoļu baznīcas, gan musulmaņu ietekme. Neparasti, bet mēģinām sajust! Ceļojums 12 cilvēku grupā.
495.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.04 - 09.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Horvātija - Istra un Dalmācija, jūra, kalni un pagātnes liecības
Horvātija ir brīnumskaista, arī viena no ekoloģiski tīrākajām valstīm pasaulē. Tā fascinē ar dabas veltēm un grandiozo kultūras mantojumu. Tā valdzina ar zilo jūru, neskaitāmajiem klusajiem līčiem, klinšainām oļu pludmalēm, kalniem, viduslaiku pilsētām un pilīm. Mūs gaida Pula un Rovinja Istras pussalā, Šibenika, Trogira un Splita, kā arī slavenā Dubrovnika. Brauciens ar kuģīti gar piekrastes salām, raftings, Plitvices ezeri.
372.00 Eur Ceļojuma
apraksts
02.04 - 06.04
Brīvas vietas: 0
Barselona un Montserrata
Katalonijas galvaspilsēta un Montserratas klosteris. Gaudi arhitektūra (UNESCO) un kataloniešu raksturs. Brauciens 12 cilvēku grupā.
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
05.04 - 12.04
Brīvas vietas: 5
Ķīna
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst. Te ir zīda ieguves, apstrādes un aušanas tradīciju dzimšanas vieta, melnbalto lāču - pandu - dzimtene; vienīgā cilvēka veidotā celtne, kas redzama no kosmosa - Lielais Ķīnas mūris, un acis platākas paver Terakotas armijas māla karavīri un zirgi, daudzveidīgā daba un tempļi... Un lielais cilvēku skaits - Ķīna ir pasaulē lielākā valsts iedzīvotāju skaita ziņā, un nu tapusi par pasaules lielāko būvlaukumu…Milzīgie apjomi teritorijas, iedzīvotāju, ražošanas, būvēšanas un eksporta ziņā, valsts austrumdaļa sasaucas ar tuksnešaino un kalnaino valsts rietumdaļu…te viss ir milzīgs… arī dabas svētā klusēšana un bezgalīgais skaistums…
Jaunums! Piedāvājums no sadarbības partneriem.
964.00 Eur Ceļojuma
apraksts
07.04 - 09.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jautra atpūta Polijā
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Belostokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā.
115.00 Eur Ceļojuma
apraksts
07.04 - 09.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jautra atpūta Polijā
Atpūta 4**** viesnīcā Belastokā ar akvaparku! Neierobežota akvaparka izmantošana un iepirkšanās tirgū un lielveikalā. Cenā iekļautas arī vakariņas! Brauciens bez nakts braucieniem.
165.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.04 - 16.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bratislava, Budapešta un Vīne
Katrai no šīm pilsētām ir savs šarms, savs stāsts, savs piedzīvojums, bet tās vieno Donava. Bratislavā daudz kas atgādina par kādreizējo Austroungārijas impērijas spožumu. Te risinājušies daudzi nozī-mīgi notikumi, saglabājies daudz vēsturisku celtņu. Budapešta ir veselības, skaistuma un izsmal-cinātības pilsēta! Daudzi brauc turp, lai izpeldētos termālajos minerālūdens baseinos. Vīnē reibst galva no arhitektūras pieminekļu pārbagātības, tajā vēl dzīvs Hābsburgu impērijas varenības gars!
235.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.04 - 20.04
Brīvas vietas: 2
Lieldienas Maltā
Malta - Vidusjūras valsts ar unikālu vēstures mantojumu un krāšņo dienvidu dabu pavasara ziedos. No Prezidentes pils dārziem līdz aizvēsturiskajiem tempļiem, Vallettas un Mdinas pilsētām un Gozo salas šarmam - visa valsts kā liels Brīvdabas muzejs! Lieldienas ir vislabākais laiks, kad klātienē iepazīt šo stipro katoļu ticības zemi un tās viesmīlīgos ļaudis.
650.00 Eur Ceļojuma
apraksts
19.04 - 23.04
Brīvas vietas: 10
Aviotūre Holande-Beļģija ar iespēju apmeklēt Keukenhofas ziedu parku
Aviotūre „Holande-Beļģija ar iespēju apmeklēt Keukenhofas ziedu parku un ziedu parādi 22.04.2017
JAUNUMS!
329.00 Eur Ceļojuma
apraksts
20.04 - 28.04
Brīvas vietas: 6
Singapūra un Malaizija
Sīkā Singapūras pilsētvalstiņa, kuru tās ekonomiskā izrāviena dēļ dēvē par vienu no Āzijas tīģeriem, acumirklī lauž ceļvežu tiražētos stereotipus. Jā, tā ir attīstīta, moderna, neticami tīra, mierīga un kārtīga. Taču, neskatoties uz augsto tehnoloģiju klātbūtni, tā spējusi saglabāt cilvēcību un saikni ar dabu. Malaizija – viena no attīstītākajām Dienvidaustrumāzijas reģiona valstīm. Tā ir valsts ar bagātu kultūras mantojumu, ārkārtīgi krāšņu dabu un paradīze atpūtniekiem un gardēžiem. Aicinām Jūs iepazīties ar šo valstīm!
JAUNUMS!
595.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.04 - 23.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Igaunijas ziemeļu daļa
Ūdenskritumi, stāvkrasti, pelnu kalni, Narva, Tallina, jūra.
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.04 - 29.04
Brīvas vietas: 10
Antālija
Antālija – kūrortpilsēta un osta Turcijas dienvidos. Brīnišķīga osta, senlaicīgi namiņi un maigs, noturīgs klimats ir padarījuši Antāliju par daudzu Eiropas burātāju iecienītu vietu. Jautrība šeit nekad neapsīkst. Tūkstošiem tūristu atpūšas bāros, restorānos, naktsklubos un diskotēkās. Zemūdens peldēšanas cienītāji šeit atradīs daudz neaizmirstamu vietu. Uz austrumiem un rietumiem no ostas stiepjas meža apstādījumi. Aiz tiem, cauri dūmakai, ir nojaušama Tavras kalnu smaile. Austrumos plešas iespaidīga klinšu augstiene ar ūdenskritumiem, kas iekrīt jūrā. Ja arī Antālijas smaidā nojaušamas pašlepnuma notis, tad viņa, kā jau Turcijas skaistākā pilsēta, var to pilnībā atļauties. Antālija ir sākumpunkts ekskursijām uz tādu seno pilsētu drupām, kā Perge, Mira, Aspendos, Faselis un Termessos, kā arī tādām vēsturiski svarīgām vietām, kā Kaša un Ksanfu- rietumos, Sida un Alanja- austrumos.
365.00 Eur Ceļojuma
apraksts
23.04 - 30.04
Brīvas vietas: 10
Savona, Marseļa, Barselona, Valensija, Sardīnija, Roma ar kruīza kuģi Costa Pacifica
Dodamies kruīzā ar kruīza kuģi Costa Pacifica! Savona, Marseļa, Barselona, Valensija, Kaljari, Čivitavekija...
KRUĪZS PA VIDUSJŪRU!
499.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.04 - 26.04
Brīvas vietas: 10
Karaliskā Stokholma. SENIORU KRUĪZS
SENIORU KRUĪZS nesteidzīgai dzīves baudīšanai. Jūras ceļojuma burvība jauniem iespaidiem.
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.04 - 06.05
Brīvas vietas: 9
Spānija, Balēru salas, Itālija un Francija ar Costa Diadema
Dodamies kruīzā! Spānija, Balēru salas, Itālija un Francija ar Costa Diadema
499.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.04 - 06.05
Brīvas vietas: 10
Japāna
Uzlecošās saules zeme-ar sarkano apli baltajā karogā; Jamato jeb „kalnainā vieta”, kā paši japāņi savu zemi reiz sauca; īpašas kultūras zeme; pasaules ilgdzīvotāji; kabuki teātra tradīcijas; Fudzijamas spēks- baltās virsotnes piramīda uz zilo debesu fona modina godbijību, cieņu, rada vienotību ar dabu; visam ir sava nozīme- gan samurajiem, ņindzjām un geišām, gan tradicionālajiem Japānas sporta veidiem – aikido, džudo, sumo, karatē, kendo, kā arī ikebanai un tējas ceremonijai; valsts, kuras savdabību var sajust, tikai esot tur…
JAUNUMS!
879.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.04 - 04.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Krievijas Zelta loks 1
Maskava – Sergijevposada – Vladimira – Suzdaļa. Lai iepazītu īsto Krieviju, jādodas šajā ceļojumā. Braucienā iekļautas slavenā Zelta loka pilsētas. Apskatīsim vēstures un arhitektūras pieminekļus, skaistās Krievijas ainavas, provinces vienkāršību. Maskava: Sarkanais laukums, Kremlis, Sergijev Posad - Troicas Sergija Lavras apmēklējums. Vladimiras Zelta vārti un Suzdaļas kremlis. Tas viss un vēl vairāk pavasara plaukumā.
385.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.04 - 04.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vācija sparģeļu laikā
Modernā galvaspilsēta Berlīne un Lutera pilsēta Vitenberga, izstāžu un universitātes metropole Leipciga. Dižgaru mājvieta Veimāra un brītiņš pie dabas Bukfartes dzirnavās. Eiropas porcelāna dzimtene Maisena un mākslas galvaspilsēta Drēzdene.
299.00 Eur Ceļojuma
apraksts
03.05 - 07.05
Brīvas vietas: 10
Norvēģijas fjordu kruīzs
Skaistākais no kruīziem - fjordi, klintis, mežonīgi ūdenskritumi uz zilā ūdens un ziedošās dabas fona. Klimats šeit, pateicoties garām plūstošajai Ziemeļatlantijas straumei, ir maigs visu cauru gadu...
JAUNUMS! Pieejami dažādi datumi.
139.00 Eur Ceļojuma
apraksts
04.05 - 05.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pavasaris Lietuvas kūrortpilsētās
Ķēdaiņu pilsētiņa, Merkines enerģētiskā piramīda, unikālais Grūtas parks. Druskininku 22 pirtis, akvaparks. Vienīgā vieta Baltijā, kur slēpot var jebkurā gadalaikā. Ieelposim minerālūdens veselīgo gaisu Birštonā.
90.00 Eur  
08.05 - 14.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Rumānija - Transilvānija pavasarī
Transilvānija ir Rumānijas rietumu daļa. Iepazīsimies ar tās gleznaino pirmatnējo dabu, šeit dzīvojošo tautu tradīcijām, ciematu un pilsētu atšķirīgo arhitektūru. Dosimies pazemē gan dabiskā alā, gan sāls raktuvēs, jāsim ar zirgiem un šausim ar loku. Vēl mūs gaida vīna un siera degustācijas, folkloras šovs ar dzīvo mūziku un ērģeļmūzikas koncerts.

Fotoalbums no 2016.g. brauciena:
Rumānija: Transilvānija rudenī
375.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.05 - 18.05
Brīvas vietas: 10
Skandināvijas kruīzs: Tallina-Helsinki-Stokholma-Oslo-Kopenhāgena
Dodamies kruīzā pa Skandināviju! Tallina, Helsinki, Stokholma, Oslo un Kopenhāgena!
JAUNUMS! Piedāvājums no mūsu sadarbības partnera. Pieejami dažādi datumi.
229.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.05 - 14.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Mazā Venēcija Lietuvā
Mini kruīzs pa Nemunas deltu. Atklāsim Lietuvas Mazo Venēciju, kur centrālās ielas vietā plūst upe, ciemata mājas sabūvētas abos krastos un neviena tilta, kas krastus savienotu…tikai laivas. Pusdienās baudīsim gardu zivju zupu. Mājupceļš caur Klaipēdu.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.05 - 21.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Baltkrievija – austrumu daļa
Šajā kaimiņvalstī vēl daudz kas tāpat kā padomju laikos, taču arī daudz kas mainījies – īpašā, vietējam kolorītam atbilstošā veidā. Senā Polocka, Šagala pilsēta Vitebska, iepazīšanās ar bagāto dabu Berezinas biosfēras rezervātā, Lukašenko dzimtais ciemats, Magiļeva. Modernā Minska, lustīgs un kustīgs nacionālais vakars ar gardām vakariņām, botāniskais dārzs un komponista Oginska dzimtā muiža.
246.00 Eur Ceļojuma
apraksts
20.05 - 21.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Igaunijas salas: Sāremā un Muhu
Lielākās Igaunijas salas ar kadiķu un jūras smaržu. Dolomītu stāvkrasti. Niedru jumti. Kuresāres pils. Pangas stāvkrasts, Sjirves zemes rags. Nakšņošana un atpūta SPA viesnīcā. Cenā iekļauta ieeja baseinā!
90.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.05 - 31.05
Brīvas vietas: 0
Islande
Islande ir īstais galamērķis tiem, kas vēlas aci pret aci satikties ar dabas pirmatnējo varenību. Mutuļojoši geizeri un vientulīgi lavas tuksneši, robotas kalnu kores un bezgalīgi zaļi klajumi, spējas vēja brāzmas un ledāju rāmā zilgme. Īslandē mīt skarbs skaistums, kas aizķer dziļākās dvēseles stīgas un pat vislielākajiem skeptiķiem liek noticēt leģendām par elfiem. Un nebūtu brīnums, ja zemes gari par savu mājvietu tik tiešām būtu izvēlējušies šo zemes nostūri - nomaļu, cilvēku gandrīz neapdzīvotu un ar īstu brīvības garšu apveltītu.
1200.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.05 - 28.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ziemeļaustrumu Igaunijas šarms
Silammē pilsētas šarms un noslēpumi, Zilie kalni, Vasknarvas un Pjuhticas klosteri un svētavots. Brauciens gar Peipusa ezeru. Narva-Jēsū kūrorts, Narvas bastionu kazemāti, cietoksnis un pilsēta.
85.00 Eur  
03.06 - 04.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kuršu kāpa
Lielākais japāņu dārzs Eiropā. Palanga ar Dzintara muzeju un vasaras rosīgo dzīvi. Delfīnu šovs, Kuršu kāpas. Jodkrante un Raganu kalns.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
06.06 - 11.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ungārija
Vīna degustācija Egerā, termālie baseini un brauciens ar kuģīti Budapeštā, plunčāšanās Balatona seklajos ūdeņos. Viduslaiku pilsdrupas, pastaigas dabā, zirgu šovs.
273.00 Eur  
09.06 - 15.06
Brīvas vietas: 10
Azerbaidžāna
Azerbaidžāna ir kā kokteilis – samiksēts no dažādām dzirām, bet nesajaukts. Ļaujies, Azerbai-džāna Tevi ielūdz jauniem atklājumiem, jauniem piedzīvojumiem, iepazīt tās kultūru un tradīci-jas. Tā ir mākslas pasaule, ar lielisku gastronomijas, vīna un kultūras pasauli, un protams ar sa-vām lieliskajām kāzu tradīcijām. Piedāvājam šo visu nobaudīt klātienē, dodoties neaizmirstamā braucienā, kura laikā Jums atklā-sies valsts noslēpumi, kā arī skaistākās valsts pērles, tāpēc nekavējies un rezervē sev vietu šajā piedzīvojumā!
AKCIJA! Cena tikai 950 EUR!
950.00 Eur Ceļojuma
apraksts
11.06 - 17.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Karēlija - Somija
Karēlija, Somija Balto nakšu laikā. Ezeri, klintis, zemesšaurumi, salas, nelieli pārgājieni un izbrauciens ar kuģīti. Vīns, pilis un klosteri. Naktis, kas nesatumst. Ekskluzīvi.
355.00 Eur Ceļojuma
apraksts
11.06 - 19.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Horvātija aicina Tevi!
Horvātija – zeme Adrijas jūras krastā, kas aicina ar lavandu smaržu, vēju šalkām pīniju zaros, cikāžu skanīgiem vakara koncertiem, vairāku tūkstošu gadu cilvēces vēstures liecībām... Zeme, kurā var baudīt peldes saules staros un jūras sāļajā ūdenī, nogaršot dažādas jūras veltes un noreibt ne tikai no svaiga gaisa, bet arī no marashino.
425.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.06 - 21.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ziemeļitālijas kalnu un ezeru romantika
Ziemeļitālijas augsto kalnu un debeszilo ezeru kontrasti valdzina, ievelk un vairs nekad neatlaiž. Komo ezera apkārtni, uzbūvējot debešķīgas villas, ir iemīļojušas pasaulslavenas zvaigznes Savukārt romantiskais Iseo ezers apskalo lielāko un augstāko saldūdens salu Eiropā – Montisolu. Alpu iesārto Dolomītu kalnu ainavas, kristāldzidrie ezeri, šaurās viduslaiku ieliņas ar karstasinīgiem itāļu tirgoņiem, bezgala gardā pica, kādas nav nekur citur pasaulē un izcils vīns. Izbaudīsim izbraucienu ar kuģīti, pastaigas pa kalnu takām gar varavīkšņainiem ūdens kritumiem, šarmantās, mazās pilsētiņas ezeru krastos, veldzējošu peldi kādā no ezeriem.
520.00 Eur Ceļojuma
apraksts
14.06 - 22.06
Brīvas vietas: 0
Gruzija jūnijā no sniegotām virsotnēm līdz siltai Melnajai jūrai
Lidojums uz Gruziju. Kaukāza kolorīts no senatnes līdz mūsdienām! Svanetija un kalnu pastaigas. Atpūta pie Melnās jūras. Tbilisi. Vīni un čača. Čurčhelas un svanu sāls. Hačapuri un vēl, un vēl... Arī dziesmas un dejas.
800.00 Eur Ceļojuma
apraksts
15.06 - 19.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Venēcija un salas: Murāno, Burāno, Lido
Venēcijas daudzkrāsainā pasaka, stikls, mežģīņu saulessargi, braucieni ar kuģīšiem un pelde Adrijas jūrā...

Fotoalbums no 2015.g. brauciena:
Venēcija un salas
545.00 Eur Ceļojuma
apraksts
16.06 - 23.06
Brīvas vietas: 10
Norvēģijas fjordu kruīzs ar Costa Favolosa
Tevi gaida nepieradināmā Norvēģijas daba ar neredzētu krāsu ezeriem, ar skatiem, kuri šķiet neatrodas uz Zemes! Ar klintīm, uz kurām skatoties aizraujas elpa, ar ūdenskritumiem un fjordiem! Apskatīsim Bergenu – pilsētu, kura tiek dēvēta par Norvēģijas Dvēseli. To ieskauj 7 kalni un rotā 900 gadus sena arhitektūra! Un ne tikai tas vien! Norvēģiju apceļosim ar kruīza kuģi Costa Favolosa uz kura klāja jutīsieties kā pasakā!
JAUNUMS!
779.00 Eur Ceļojuma
apraksts
16.06 - 23.06
Brīvas vietas: 10
Nezināmā un saulainā Rodas sala
Rodas sala ir viena no lielākajām Grieķijas salām. Runājot par Rodas salu kā tādu, tad var droši pateikt, ka tā ir lieliska vieta atpūtai, kas nodrošinās Jums dažādas izklaides jebkurai gaumei. Tā sniegs Jums piesātinātu ceļojumu, ne tikai ar svaigu jūras gaisu, bet arī ar vēstures un kultūras pieminekļiem.
JAUNUMS! PIEEJAMI DAŽĀDI IZLIDOŠANAS DATUMI.
469.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.06 - 18.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Līgo svētku ieskaņas Lietuvā
Svētku ieskaņu radīšana, ciemojoties Biržu alusdarītavā, Kupišķu pilsētiņa. Vakarā pirts prieki. Zivju degustācija Rubiķu ezera krastā, brauciens ar plostu. Burbišķu muiža.
95.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.06 - 23.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Gotlande, Fores sala un Viduszviedrija ar Upsalu un Sigtūnu
Salas Baltijas jūras vidū. Latvijas likteņsala. No Gotlandes Latvijas teritorijā ieradās viduslaiku tirgotāji un bruņinieki. Uz Gotlandi bēgļu gaitās devās tūkstošiem latviešu. Gotlandē valda neparasts miers. Raukaru milži nolūkojas uz viesiem, kadiķi un dolomīti. Stāvkrasti. Jūra. Vējš. Nelieli namiņi un aitu ganāmpulki. Akmens laivas, zvejnieku laivas un latviešu likteņlaivas. Bruņinieku sajūtu nesošā Visbija, pilsētas mūris, tirgotāju nami un Dievnami. Viduszviedrija ar Zentas Mauriņas sapņu pilsētu Uppsalu, studentiska noskaņa un vēstures sajūta. Sigtūna- burvīga, Zviedrijas vēsturei svarīga pilsēta. Arī rūnakmeņi un vēl daudz neparastā.
365.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.06 - 30.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Tatru kalnu virsotnes Polijā
Tatru kalnu virsotnes ieskauj Zakopani - Polijas dienvidu pilsētu, kas atrodas 800 m v.j.l. Unikāla iedvesmas un iespēju pilsētiņa ar savdabīgu koka arhitektūru, krodziņiem, kuros var baudīt tradicionālos kalniešu ēdienus. Un, protams, tirgus! Pastaigas pa kalnu korēm un kalnu ezeriņiem, un, ja gribas tikai vērot, var iekāpt pacēlājā vai zirga pajūgā. Siltie termālie ūdeņi un akvaparka prieki, kā arī brauciens ar plostiem pa Dunajecu.
225.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.06 - 03.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Alpu SPA
Kalni un baseini. Austrija un Zalcburgas zeme. Brauciens tiem, kuri uzskata, ka par kalniem skaistāki ir tikai kalni. Pilnīga galvas izvēdināšana, katru dienu veicot lielākus vai mazākus pārgājienus. Katru dienu atpūta kādā baseinā, tostarp vairāki termālie baseini.
440.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.06 - 30.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūšamies Vācijā! Atrakciju parki un Berlīne
Atpūšamies Ziemeļvācijā. Apmeklējam Valsrodes putnu dārzu, priecājamies un izklaidējamies Haideparkā un Soltavas terminālajā ūdensparkā, baudām džungļus Serengeti-Safari parkā. Mājupceļā apskatām Berlīni.
270.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.07 - 02.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Hījumā un Hāpsala
Viena no skaistākajām Igaunijas pilsētām Hāpsala. Hījumā salas miers un neskartās dabas valdzinājums.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
03.07 - 07.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Dārzi un parki Austrumpūsijā - Polija un Vācija
Austrumprūsijas šarms starp pagātni un tagadni. Skaistākās un romantiskākās Prūsijas karaļu rezidences. No Toruņas vecpilsētas līdz Sansusī rožu dārziem. Iespēja izmēģināt jauno trošu ceļu Berlīnē virs krāšņajiem BUGA dārziem.
250.00 Eur Ceļojuma
apraksts
04.07 - 12.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Norvēģijas ziemeļi polārajā dienā
Ceļš cauri tundrai, kur visapkārt skarbā ziemeļu daba ar pundurkociņiem un ziemeļbriežu bariem. Tieši tādi, ar kuriem pār kalniem un lejām traucās Pērs Gints! Norvēģijas dabai ir īpašs spēks - ūdenskritumu un fjordu valstība, majestātiski kalni un takas, pa kurām ejot, ir skaidrs - tu neesi viens, aiz klintsbluķa mazs trollītis... Ja paņemsi makšķeri un paveiksies, būs zivju zupa! Un ko tad dara Salavecītis vasaras vidū savā Rovaniemi? Jābrauc apraudzīt!
550.00 Eur Ceļojuma
apraksts
04.07 - 09.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Čehijas noslēpumi pazemē un virszemē
Morāvijas ielejas savdabīgais varenums un pastaiga pa Debesu ceļu, sudraba kalnu ejas. Mazliet viduslaiku mistikas. Čehijas Paradīzes pirmatnīgums un elegance, augstākā Čehijas virsotnes Snežka.
270.00 Eur Ceļojuma
apraksts
08.07 - 09.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kuršu kāpa un Dinozauru parks
Palanga ar Dzintara muzeju un vasaras rosīgo dzīvi. Kuršu kāpas tuksnesis. Jodkrante un Raganu kalns. Delfīnu šovs un dinozauru parks.
85.00 Eur  
08.07 - 09.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Neparastā Latgale
Dosimies raudzīt Latvijas otro lielāko pilsētu Daugavpili. Iepazīsim Marko Rotko mākslas darbus, pilsētas simbolu Baznīcu kalnu, vecāko monīcijas ražotni Ziemeļeiropā. Vakara noslēgumā atraktīvs stāstījums par Latgalē senāko, daudzu gs. ritējumā izkopto dzērienu - šmakovku, kas ir Latgales kulinārā mantojuma sastāvdaļa. Jaukus brīžus baudīsim Latgales Zoodārzā. Tālākais ceļš vedīs uz skaisto Lūznavas muižu, kur mūs cienās ar gardu zivju zupu. Neizpaliks Latgales krāšņā keramika un pastaiga Rēzeknes pilsētā.
Jaunums!
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
15.07 - 16.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Veco bāku stāsti
Ceļojot gar Kurzemes piekrasti, apmeklēsim Latvijas vecāko, tālāko, skaistāko un svarīgāko bāku. Izbrauksim ar kuģīti, lai redzētu bāku no jūras puses, kā arī baudīsim svaigi kūpinātas zivis īstā zvejnieku krogā.
85.00 Eur  
17.07 - 23.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Krievijas Karēlija
Sanktpēterburga, Oņegas un Ladogas ezeru kultūras pērles – Kiži, Valaama klosteris. Karēlija – vieta, kur brīnumskaista daba mijās ar senām kultūras un arhitektūras pērlēm, kur ezeru ūdeņos spoguļojas koka baznīcas un mūra klosteri; vieta, kur sajust dabas pirmreizīgumu un mežonību un atgriezties civilizētajā pasaulē. Apbrīnojama koka arhitektūra. Apmeklēsim arī Ivangorodu, Novgorodas un Pleskavas kremļus.
370.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.07 - 26.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Piedzīvojumi 5 Alpu valstīs
Šveice, Vācija, Lihtenšteina, Austrija un Francija. Arī Eslingena un latviešu likteņi pasaules ceļos, Zentas Mauriņas pēdas Eiropā, Franču vīns un vācu alus. Pundurvalsts Lihtenšteina, pilis, kalni un daudz piedzīvojumu. 3 dienas Alpu kalnos.
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.07 - 23.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Morāvija, Bohēmija, Čehijas un Saksijas Šveice
Čehijas novadu skaistākās pilis un varenākās klinšu pilsētas – Hruba Skala un Hrensko. Piedzīvojumu meklējumi Prebiša vārtos un Edmunda aizā. Varenais Kēnigšteinas cietoksnis un Basteja klintis. Pelde Toskānas termās. Bohēmijas stikla brīnumu tapšana un alus degustācija.
295.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.07 - 29.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Austrumprūsija 2
Caur gleznainām ainavām, pa šauriem Prūsijas ceļiem uz pilīm un jūru. Prūsijas pērle Gdaņska. Majestātiskā Malborka un Varmijas galvaspilsēta Olština. Viesos pie kašubiem un apgāztā māja. Sopota – pilsēta jūras krastā.
205.00 Eur  
28.07 - 30.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jūras ceļojumā uz Stokholmu
Stokholmas vecpilsēta, karaļa sardzes maiņa, Skyview skatu platforma. Iespēja apmeklēt kādu no muzejiem – Karalisko monētu krātuvi, Karalisko dārgumu muzeju. Vakara izklaides programmas uz prāmja. Brauciens A klases kajītēs ar logu.
110.00 Eur  
29.07 - 30.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Piedzīvojumi Lietuvas novados
Apskatīsim Kauņas vecpilsētu, izbraucot ar kuģīti, vērosim krāšņās Nemunas upes lokus. Vakarā varēsiet baudīt SPA procedūras daudzajās pirtīs, izpriecāties lielajā Druskininku ūdens atrakciju parkā. Tālāk dosimies lūkot vienu no Lietuvas senajām galvaspilsētām Traķiem.
85.00 Eur  
05.08 - 06.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Igaunijas salas: Sāremā un Muhu
Lielākās Igaunijas salas ar kadiķu un jūras smaržu. Dolomītu stāvkrasti. Niedru jumti. Kuresāres pils. Pangas stāvkrasts, Serves zemes rags. Nakšņošana un atpūta SPA viesnīcā. Cenā iekļauta ieeja baseinā!
90.00 Eur Ceļojuma
apraksts
08.08 - 11.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Baltkrievija
Pirmā pasaules kara vietas Smorgoņā, Krevas viduslaiku pils, galvaspilsēta Minska ar pārsteidzošiem kontrastiem – no padomijas līdz mūsdienīgajam, populārais brīvdabas muzejs „Dudutki”, UNESCO sarakstā iekļautie arhitektūras šedevri – Ņesvižas un Miras pilis. Lietuvas kņazistes pirmā galvaspilsēta Novogrudoka un viena no skaistākajām senās Lietuvas lielvalsts pilsētām Nemunas upes ielejā – Grodņa.

Fotoalbums no 2016.g. brauciena:
Baltkreivija: Staļina līnija, Minska, Dudutki, Ņesviža, Mira, Novogrudaka, Grodņa
218.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.08 - 13.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kurzemnieku tradīcijas un Žemaitija
Iepazīsimies ar Rucavas tradīcijām un iejutīsimies Rucavas senajā kultūrvidē. Baudīsim rucavnieku ēdienu. Vakars Palangā. Žemaitijas novada galvaspilsēta - Telši. Lietuvas Versaļa.
80.00 Eur  
14.08 - 20.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Romantiskā Rietumukraina
Romantiskā Rietumukraina augļu laikā. Ļvova. Sambora. Ivanofrankovska, Karpatu kalni, pastaiga kalnos.
321.00 Eur  
14.08 - 19.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Sorbu zeme Vācijā
Noslēpumainie sorbi, viņu kultūra un tradīcijas. Skaistā Saksija, Gerlica pie Neises upes. Kotbusas apskate, Baucene un alus pilsēta Rādeberga. Kultūras pilsētas Drēzdenes iepazīšana. Slavenais Cvingers. Iepirkšanās Vācijas lielveikalā.
325.00 Eur  
17.08 - 20.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Austrumprūsija 4
Četras dienas Polijā, bijušajā Vācijas Austrumprūsijas daļā ļaus iepazīt ne tikai poliski - vācisko kultūrvidi, gan uzzināt un redzēt, kā dzīvojušas senās baltu ciltis – jātvingi un galindi. Piedzīvot satraucošu un nervu kutinošu iesvētību rituālu Galindu zemē, iepazīties ar Kopernika pilsētām – Olštinu un Toruņu. Redzēsim pilsētu, kur sāka veidoties Polijas valsts – Gņezno, kā arī senās Austrumprūsijas pilsētas, kas veidojušas Austrumprūsijas valsts ekonomiku. Atkal redzēsimies ar Varšavu - mūsdienu Polijas galvaspilsētu, kura ir tik pazīstama un tomēr slēpj tik daudz neatklāta.
200.00 Eur  
19.08 - 20.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lustīgā un kustīgā Lietuva gar Nemunas krastiem
Kauņas pilsēta. Upes romantiskā ieleja un ainaviskie skati skaistākajā Lietuvas dabas takā. Nakts viesu mājā pie Nemunas upes. Baudīsim bagātīgas vakariņas un lustēsimies ar folkloras kopu.
90.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.08 - 31.08
Brīvas vietas: 4
Piedzīvojumi 7 Alpu valstīs
Piedzīvojumi 7 Alpu valstīs- Šveicē, Monako, Itālijā, Vācijā, Lihtenšteinā, Austrijā un Francijā. Kalni, pilis, Vidusjūra, pundurvalstis Lihtenšteina un Monako, franču vīns un vācu alus un daudzi piedzīvojumi 11 dienu ceļojumā pa Eiropu, baudot Alpu valstis. 1 dienu atpūta pie Vidusjūras, 1 dienu atpūta Alpu kalnos .
585.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.08 - 02.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Sibīrijas ekspedīcija
Ekspedīcija uz Sibīriju zinātkāriem un kustīgiem. Krasnojarska – trešā lielākā Sibīrijas pilsēta, kas slavena ar rezervātu Stolbi. Lustēsimies pie Sibīrijas latviešiem. Apskatīsim Angāras un Irkutas upes, apmeklēsim Irkutsku. Dosimies ekspedīcijā uz brīnumaino Baikāla ezeru, kas tiek dēvēts arī par dzidrāko un vecāko uz Zemes.
1500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.08 - 27.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kuršu kāpa
Caur vēju pilsētu Liepāju uz Lietuvas piekrasti. Palanga ar Dzintara muzeju un vasaras rosīgo dzīvi. Kuršu kāpas tuksnesis. Jodkrante un Raganu kalns. Delfinārijs.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.08 - 10.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Melnkalne
Adrijas jūras pērle – sīciņā Melnkalne – noslēpusies starp Horvātiju, Serbiju un Albāniju. Pa ceļam apmeklēsim Grācu un Dubrovniku, bet Melnkalne piedāvās neaizmirstamu atpūtu zem dienvidu saules. Šeit ir visi Balkānu daiļumi: gan pirmatnējās dabas skaistums - klinšainais jūras krasts ar brīnišķīgām smilšu pludmalēm, kalni, ezeri, kanjoni, gan arī kultūras mantojums – senās pilsētas, pilis, klosteri, tautas tradīcijas. Budva, Kotora, Skadaras ezers, Ostrogas klosteris, nacionālās vakariņas ar dejām un dziesmām, raftings pa kalnu upi, tāpat arī pietiekoši laika vārtīties smiltīs jūras krastā.
519.00 Eur Ceļojuma
apraksts
05.09 - 10.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Slovākija - kalni, alas un viduslaiku pilis
Ceļā uz Slovākiju izstaigāsim skaisto Krakovu, tad brauksim ar plostiem un baudīsim gardo slovāku maltīti. Kāpsim KALNOS, lai paskatītos uz visu no augšas un ieelpotu īstu gaisu (kāds ir tikai kalnos). Slovāku paradīze mums ļaus justies kā pirmatklājējiem, kas brien cauri džungļiem, būs jāieņem pāris viduslaiku pilis (Spišas un Oravas), jālien dziļās alās (kas pilnas stalaktītu) un jāuzbrauc augšā Hopoka virsotnē.

Fotoalbumi no 2016.g. brauciena:
Krakova
Slovākija
275.00 Eur Ceļojuma
apraksts
06.09 - 10.09
Brīvas vietas: 10
Rudens noslēpumainajās Fēru salās
Fēru (vai Farēru) salas, kas atrodas pašā Atlantijas vidū, tieši Golfa straumes ceļā, vismaz 300 km no tuvākās cietzemes, pēc National Geografic veiktās aptaujas atzītas par vienu no piecām pasaules autentiskākajām un neskartākajām salu grupām. Un kā gan citādāk, ja te ir tikai 50 000 iedzīvotāju, regulāri kursē tikai viens prāmis un pāris nelielu lidmašīnu dienā, bet ir savs parlaments, sava nauda un pastmarkas. Te joprojām tiek piekoptas vaļu medības, un salas spītīgi turas ārpus ES. Un zāle te zaļāka nekā citur un stāvi kalni izaug tieši no jūras…
1000.00 Eur  
09.09 - 10.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pa sīpolu ceļu gar Peipusu līdz Tallinai
Gleznainais Peipusa krasts, Pjuhticas klosteris, Ontikas stāvkrasti ar Vallasti. Rakveres cietoksnis, Jegala, ekskursija Tallinā.
80.00 Eur  
14.09 - 30.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Gruzijas kontrasti
Lidojums uz Gruziju. Kaukāza kolorīts no senatnes līdz mūsdienām! Iepazīstam Gruzijas kalnu rajonu Svanetiju ar ledājiem. Pastaigas pa Kaukāza pļavām un kalniem, peldēšanās Melnajā jūrā un modernā Batumi, Kutaisi, Tbilisi, Kahetija un vīnogu talka. Vīni un čača. Čurčhelas un svanu sāls. Hačapuri un vēl, un vēl... Arī dziesmas un dejas.
1100.00 Eur Ceļojuma
apraksts
16.09 - 20.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pečori, Pleskava, Novgoroda un Sanktpēterburga
Pečoru klosteris, Pleskavas Kremlis, Novgorodas Kremlis. Apbrīnojama koka arhitektūra. Krievijas Ziemeļu galvaspilsēta. Greznas pilis, paceļamie tilti un šalcošas strūklakas.
260.00 Eur  
20.09 - 28.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Gruzija vīnogu laikā
Lidojums uz Gruziju. Kaukāza kolorīts no senatnes līdz mūsdienām! Tbilisi. Kahetijas vīnogu lauki. Iespēja piedalīties vīna talkā un savām kājām spiest vīnogu sulu. Klosteru miers un klusums un sniegotas virsotnes. Vīni un čača. Čurčhelas un svanu sāls. Hačapuri un vēl, un vēl... Arī dziesmas un dejas.
800.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.09 - 26.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vācija: rudens romantika pie Reinas
Baudām Reinas ieleju, vīna dārzus, pilis un vīnu. Ceļojot ar vilcienu un kuģīti apskatīsim pilsētas Reinas krastā. Koblencas pilsēta, kur satiekas Reina un Mozele.
400.00 Eur  
23.09 - 24.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lietuva rudens izskaņā
Ķēdaiņu pilsētiņa, Merkines enerģētiskā piramīda. Druskininku 22 pirtis, akvaparks. Vienīgā vieta Baltijā, kur slēpot var jebkurā gadalaikā. Ieelposim minerālūdens veselīgo gaisu Birštonā.
90.00 Eur  
24.09 - 02.10
Brīvas vietas: 0
Slovēnija
Slovēnijas burvība ir krāsās un sulīgumā uz zemes, pazemē un debesīs. Kāpsim kalnos, vērosim skatus no klintīm, baudīsim Adrijas jūru, mielosimies ar forelēm, vīnu, krēmšniti... Bledas ezers, skats no Vogela kalna, ūdens varenības pārņemtā Vintgaras aizas taka, stalaktītu alas, Predja-mas pils. Tiksimies arī ar ‘galma dāmu’ – galvaspilsētu Ļubļanu. Priecāsimies par dzīvi!
Vēl notiek objektu precizēšana, BŪS papildus grupa 21.10 - 29.10.2017 - programmu tai ievietosim tuvākajā laikā
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.09 - 04.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Portugāle
Lisabona – Brīvības avēnija, Roso laukums, svētku vakariņas portugāļu gaumē. Sintras romantiskā vecpilsēta un tālākais Eiropas rietumu punkts – Rokas rags, Sesimbras pils, kas atrodas Atlantijas okeāna piekrastē augstu kalnā. Vīna degustācija, Obidušu mazpilsēta, ko ietver viduslaiku mūris un mājas ir koši baltas ar ziliem akcentiem.
800.00 Eur  
28.09 - 05.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Malta – saule un jūra, un vējš
Saule, dienvidu vējš, silti tirkīz-zilie Vidusjūras ūdeņi - šo visu piedāvājam izbaudīt un sasmelties pirms mūsu platuma grādu garās ziemas , atpūšoties Maltas arhipelāga salās. Kopā ar vēsturisko mantojumu, ko te atstājis Sv. Jāņa Maltas Bruņinieku Ordenis, un brīnišķīgās dabas skaistumu šis ceļojums neatstās vienaldzīgu nevienu. Malta - tas ir viens liels Brīvdabas muzejs!
650.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 07.10
Brīvas vietas: 9
Adrijas jūras kruīzs no Venēcijas ar Costa Luminosa
Dodamies Adrijas jūras kruīzā no Venēcijas ar Costa Luminosa. Venēcija, Trieste, Mikonos, Olimpija, Korfu, Dubrovniki, Venēcija.
599.00 Eur Ceļojuma
apraksts
02.10 - 16.10
Brīvas vietas: 5
Santjago ceļš. Camino de Santiago
Sens svētceļotāju ceļš. Ceļš uz sevi, lai gan ejams uz Santjago de Kompostelu. Ir vairāki Santjago ceļi. Mēs iesim Portugāles un okeāna krasta ceļu. Ceļš aicina. Aicina tos, kuri ir meklētāji. Bet atrast var pavisam ne to, ko meklēji. Ceļš pats vada. Ļausimies! Bet jābūt gatavam atstāt savu komforta zonu. Jāiet kājām. Jānes sava ceļasoma. Ejamas 14 dienas. Pieveicami apmēram 250 km. Jāieklausās klusumā. Jāsakārto domas un sevi pašu. Aizraujoši. Neparedzami. Reizēm grūti. Vienkārši. Patiesi. Svētīgi.
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
03.10 - 09.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Rietumukraina un Karpati
Ar kuģi pa Augustovas kanāliem. Belovežas gārša. Ļvovas rietumnieciskais šarms. Vakariņas ar dažādiem ukraiņu ēdieniem, iepazīšanās ar tautas tradīcijām un mūziku. Grandiozā Mukačevas pils, Bergovas, Truskovecas un Druskininku minerālūdeņi un kūrorti. Truskovecas mazā Monmartra. Filmu karalienes Dovbuša klintis, Velnu ieleja un Šēnbrunnas pils. Delfīnu šovs.
285.00 Eur  
09.10 - 17.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Toskānas valdzinājums
Itāļu renesanses dzimtene - Toskāna ir slavena ar izcilām kultūrvēstures un dabas vērtībām. Brīnišķīgajā reģionā ir iedvesmojušies Dante, Mikelandželo, Petrarka, Botičelli un citi, kuru darbus mēs nebeidzam apbrīnot. Te joprojām top viens gardākajiem vīniem - Chianti. Raudzīsim Florenci – renesanses mākslas un arhitektūras šūpuli ar Veco tiltu, Santa Marija del Fiore katedrāli, Sinjorijas laukumu un slaveno Ufici galeriju. Piza, Luka, Voltēra, Sandžimiāno – pilsētu nosaukumi itāļu valodā skan kā mīlestības dziesmu vārdi. Venēcija - romantiskā pilsēta, kas lēnām grimst - Dodžu pils, Svēta Marka laukums ar torni un katedrāli un skanīgās gondoljeru balsis.
520.00 Eur  
11.10 - 15.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Roma
Visi ceļi ved uz Romu! No antīkiem laikiem līdz mūsdienām. Iepazīstam Spāņu kāpnes, Trevi strūklaku, Kolizeju un Forumu, Navonas laukums un Vatikāna muzeji, Pētera bazilika. Ceļojums 12 cilvēku grupā.
500.00 Eur  
21.10 - 22.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Muhu un Sāremā rudens ieskaņās
Lielākās Igaunijas salas ar kadiķu un jūras smaržu. Dolomītu stāvkrasti. Niedru jumti. Kuresāres pils. Nakšņošana SPA viesnīcā, baseinu apmeklējums iekļauts cenā!
80.00 Eur  
21.10 - 29.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Slovēnija skolnieku brīvdienās
Slovēnijas burvība ir krāsās un sulīgumā uz zemes, pazemē un debesīs. Bleda: ezers, kalnu kūrortpilsēta, pils un cietoksnis viss vienā - kāpšanai, pastaigai un krēmšnites baudai. Skats no Vogela kalna uz melnās klints ieskauto Bohiņskas ainavisko ezeru un šņācošā, ūdens varenības pārņemtā Vintgaras aizas taka. Pazemes burvība Postojnas stalaktītu un stalagmītu alās (UNESCO) un izbrīns Predjamas pils klintī ar vēsturiskām liecībām par aristokrātu, laupītāju Erasmu Luageru. Viesošanās Slovēnijas Adrijas jūras pērlē Piraņā, iespēja peldēties jūrā, vakara tikšanās ar galmadāmu galvaspilsētu Ļubļanu un vīna grāfieni - pilsētu Mariboru.
Papildus grupa!
500.00 Eur  
23.10 - 28.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bavārijas pilis un kalni
Bavārijas burvīgās Alpu kalnu ainavas, tautastērpi, kalnu mūzika, skaisti iespiedi un neaizmirstamas emocijas raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām. Mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu, Linderhofas pilī. Neušvanšteinas pils ainaviskā apkārtne. Burvīgais Oberammergau pilsētiņas kokgriezēji un Pasijas stāsts. Arī Bavārijas galvaspilsēta Minhene. Nirnberga. Muzikālā Zalcburga Austrijā. Un vēl un vēl. Braucam, redzam, sajūtam un baudām.
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.10 - 29.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Nesteidzīga atpūta Čehijas galvaspilsētā Prāgā
Prāgas greznā arhitektūra liegi izstaro rudens noskaņu un pilsētas ielas, kas vēl tikai nesen bija ļaužu pārpildītas, tagad ieguvušas mierīgāku ritmu. Leģendārais čehu alus, Bohēmijas dzidrais kristāls, Prāgas bruģētās ieliņas, sarkano dakstiņu jumti, gardie kartupeļu knēdeļi un krietnais kareivis Šveiks.
300.00 Eur  
27.10 - 29.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Helsinki bērniem
Ziemeļnieciska atturīgā Somijas galvaspilsēta jūras krastā, Bērniem tīkamās izklaides: akvaparks “Serena”, atrakciju parks “Sarkaniemi”, šokolādes Fazer degustācija, panorāmas rats pašā pilsētas centrā.
178.00 Eur  
31.10 - 04.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Barselona un Montserata rudenī
Rudens vienā no pasaules skaistākajām pilsētām! BARSELONA: pastaiga pa reibinošo bulvāri La Rambla, Vidusjūras krasts ar Kolumba kolonnu, Jūras promenādi un milzīgo akvāriju, muzikālās strūklakas, ģeniālā arhitekta A.Gaudi darbi – Sv.Ģimenes baznīca, Guela parks u.c. Monžuika kalns un Spāņu ciemats. Brauciens uz Monseratas klosteri kalnos. Ceļojums 12 cilvēku grupā.
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.10 - 05.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ungārija. Vīns un peldes termālajos baseinos
Daba Ungāriju apveltījusi vēl arī ar gleznainiem kalniem un neparastiem alu veidojumiem. Savukārt tās galvaspilsēta atkausēs sirdi pat visiesīkstējušākajiem romantiķiem. Budapešta ir šarmanta un temperamentīga. Tā var lepoties ar pasaulē skaistāko parlamenta ēku un gardāko gulašzupu, bet vakara krēslā, kad iedegtas laternas, pār Donavas upi paveras grandioza pilsētas ainava. Vai Tu jau esi sakravājis ceļasomu un paķēris līdzi draugus?
273.00 Eur  
04.11 - 05.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Silta atpūta Varskā
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī!
75.00 Eur  
11.11 - 12.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vēju pilsēta Liepāja ar koncertu
Dosimies ekskursijā vēja, dzintara un mūzikas pilsētā. Vakarā koncerta vai teātra apmeklējums.
70.00 Eur  
13.11 - 19.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ņujorka un Niagāras ūdenskritums
Amerikas metropole, “Lielais ābols”. Brīvības statuja, debesskrāpji. Manhetena. Dodamies iepirkties, palūkoties apkārt no "The Empire State Building”, izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu un vienkārši pabūt ASV. Niagāras ūdenskritums.
1500.00 Eur  
14.11 - 19.11
Brīvas vietas: 2
Marakeša (Maroka). Pagarinām vasaru Āfrikā!
Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī! Trokšņaini tirgus laukumi un neatlaidīgi garšvielu tirgotāji. Šaurās, līkumotās ieliņas starp vecpilsētu mūriem, kur nav iespējams neapmaldīties. Kūpošs kuskus tadžinā, saldā piparmētru tēja un sulīgi mandarīni. Sahāras tuksneša lakoniskā daile, sarkano smilšu dziedāšana un kamieļu karavānas mirāža. Atlasa kalni ar smuidro ciedru koku mežiem, ik rīta agrais aicinājums lūgties Mekas virzienā un okeāna viļņi, kas ideāli piemēroti sērfošanai. Maroka Tevi noburs un liks atgriezties atkal un atkal!
350.00 Eur  
14.11 - 19.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Rudens SPA Slovākijā
Slovākija jau kopš 14. gadsimta ir slavena ar saviem minerālavotiem, kas vienmēr atstāj labvēlīgu iespaidu ne tikai uz cilvēka fizisko labsajūtu, bet arī uz dvēseles komfortu. Tam palīdz arī atspirdzinošais kalnu gaiss un pastaigas par parkiem un kalnu takām. Aicinām izbaudīt Slovākijas minerālavotu labvēlīgo ietekmi Rajecke Teplicas, Trenčines Teplices, Dudinces, Bešenovas termālajos baseinos. Apskatīsim arī apkārt esošos kultūras un dabas pieminekļus – Trenčinas viduslaiku cietoksni, Rajecke Leskas koka meistaru darināto Bētlemi, īpatnējo Čičmani ciemu. Pēc peldēm un kalnu pastaigām baudīsim slovāku virtuvi.
285.00 Eur  
15.11 - 19.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Brīvdienas Londonā
Londona rudenī ir pārsteidzoši skaista. Reti kurš nebūs dzirdējis par visiem vēsturiskajiem apskates objektiem, kas atrodami Londonā. Sena un izcila arhitektūra te mijas ar moderno mākslu, neskaitāmi daudziem muzejiem, izstāžu un koncertu zālēm. Karaliskā elpa ir sajūtama ik uz soļa, jo angļi savu majestātisko vērienu pratuši saglabāt it visā. Bigbens, Vestminsteras un Bekingemas pils, Svētā Paula katedrāle, karaliskie parki, Temza un tās kuģi….
550.00 Eur  
17.11 - 20.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Garšīgā Polija
Brauciens tiem, kam patīk lutināt ne tikai acis, bet arī vēderus! Poļu alus, pierogi, vietējo mājražotāju labumi. Vīna darītava un augļi no vietējiem dārziem.
205.00 Eur  
23.11 - 03.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Meksika un Ņujorka. Jukatānas noslēpumi
Sākumā apmeklēsim “pasaules galvaspilsētu” Ņujorku un apskatīsim debesskrāpjus, pēc tam uzreiz no rudenīgās megapoles uz vasaras džungļiem. Meksika iedarbojas uz visiem maņu orgāniem vienlaicīgi. Te ir neparastu krāsu, skaņu, garšu, smaržu, kultūru un ainavu raibs un sulīgs kokteilis. Aizraujošākais – grandiozās senās maiju pilsētas ar milzīgām ceremoniālajām piramī-dām un tempļiem, kas pamestas daudzus gadsimtus atpakaļ. Iepazīsim maiju senos rituālus un arī uzzināsim, kā šī tauta dzīvo mūsdienās. Redzēsim dabas brīnumus – pazemes ezerus (senotes) un izpeldēsimies tajos. Mūs apburs Meksikas tropiskā daba ar spilgtām krāsām un eksotiskiem dzīvniekiem. Būs laiks arī pasauļoties Karību jūras krastā, dosimies braucienā pa jūru, kur, snorkelējot, atklāsim fantastisko zemūdens pasauli. 1595 EUR + lidojums (no 500 EUR)
1595.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.12 - 05.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vācija piparkūku un karstvīna smaržās
Romantiskais Adventes laiks Vācijā. Bavārijas un Saksijas Ziemassvētku tirdziņi. Burvīgā Rotenburga pie Tauberes,slavenais Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņš, Drēzdene svētku rotā. Jauka noskaņa. Piparkūkas un karstvīns. Dāvanu iepirkšana un noskaņošanās gaidāmajiem svētkiem
255.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.