Garākas vairāku dienu ekskursijas


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
23.10 - 28.10
Brīvas vietas: 0
Bavārijas pilis un kalni
Bavārijas burvīgās Alpu kalnu ainavas, skaisti iespiedi un neaizmirstamas emocijas raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām. Mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu Linderhofas pilī. Neušvanšteinas pils ainaviskā apkārtne. Arī Bavārijas galvaspilsēta Minhene. Nirnberga. Un vēl un vēl. Braucam, redzam, sajūtam un baudām. Iespēja pāriet pāri pasaulē garākajam iekārtajam tiltam.
Izbraukšanas laiki: Smiltene 5:00,Valmiera 5:30, Cēsis 6:00.
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.10 - 04.11
Brīvas vietas: 0
Barselona un Montserata rudenī
Rudens vienā no pasaules skaistākajām pilsētām! BARSELONA: pastaiga pa reibinošo bulvāri La Rambla, Vidusjūras krasts ar Kolumba kolonnu, Jūras promenādi un milzīgo akvāriju, muzikālās strūklakas, ģeniālā arhitekta A.Gaudi darbi – Sv.Ģimenes baznīca, Guela parks u.c. Monžuika kalns un Spāņu ciemats. Brauciens uz Monseratas klosteri kalnos. Ceļojums 12 cilvēku grupā.
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
04.11 - 05.11
Brīvas vietas: 0
Silta atpūta Varskā
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī!
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.11 - 27.11
Brīvas vietas: 0
Marakeša (Maroka). Pagarinām vasaru Āfrikā!
Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī! Trokšņaini tirgus laukumi un neatlaidīgi garšvielu tirgotāji. Šaurās, līkumotās ieliņas starp vecpilsētu mūriem, kur nav iespējams neapmaldīties. Kūpošs kuskus tadžinā, saldā piparmētru tēja un sulīgi mandarīni. Sahāras tuksneša lakoniskā daile, sarkano smilšu dziedāšana un kamieļu karavānas mirāža. Atlasa kalni ar smuidro ciedru koku mežiem, ik rīta agrais aicinājums lūgties Mekas virzienā un okeāna viļņi, kas ideāli piemēroti sērfošanai. Maroka Tevi noburs un liks atgriezties atkal un atkal!
Izbraukšana: 20. novembrī plkst. 21:20 Valmiera, plkst. 22:00 Cēsis.
300.00 Eur Ceļojuma
apraksts
23.11 - 24.11
Brīvas vietas: 6
Izbaudi Rakveri
Divu dienu ūdens prieki igauņu iecienītākajā Rakveres SPA viesnīcā. Bērnu zona, viļņu baseins, masāžas baseins, burbuļvannas un daudzveidīgas pirtis un relaksācijas zonas. Gardas zviedru galda brokastis ar skatu uz milzīgu akvāriju ar zelta zivtiņām. Kriminālistikas mīklu risināšana un citu interesantu lietu izmēģināšana Policijas muzejā. Viena no lielākajiem Igaunijas lielveikaliem apmeklējums Rakverē.
95.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.12 - 05.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vācija piparkūku un karstvīna smaržās
Romantiskais Adventes laiks Vācijā. Bavārijas un Saksijas Ziemassvētku tirdziņi. Burvīgā Rotenburga pie Tauberes,slavenais Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņš, Drēzdene svētku rotā. Jauka noskaņa. Piparkūkas un karstvīns. Dāvanu iepirkšana un noskaņošanās gaidāmajiem svētkiem
255.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.12 - 03.12
Brīvas vietas: 6
Jautra atpūta Polijā
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Belostokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā. Adventes laikā izrotātā Belostokas pilsēta. Vakariņas, brokastis un akvaparks iekļauts cenā!
110.00 Eur Ceļojuma
apraksts
09.12 - 10.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Tallinas ziemas valdzinājums
Relaksācija Igaunijas lielākajā SPA, gleznainajā Viimsi pussalā. Svētku gaisotni uzbursim, apmeklējot Tallinas Ziemassvētku tirdziņu.
100.00 Eur  
15.12 - 18.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Iepērkam Ziemassvētku dāvanas!
Ziemassvētku iepirkšanās lielveikalā Vācijā. Svētku sajūtu gūšana Drēzdenes svētku tirdziņā. Zeifenes burvīgā mazpilsētiņa ar svētku dekoru ražotnēm un tirgotavām. Meisene ar porcelāna brīnumiem.
150.00 Eur  
16.12 - 17.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Viļņa un Traķi Ziemassvētku rotā
Ziemassvētku rotā sapostā Viļņa. Brīvs vakars Ziemassvētku tirdziņu apmeklējumam. Ziemassvētku vecīša pilsēta Traķi.
80.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.12 - 02.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jaunais gads Bratislavā
Pēdējo gadu laikā Bratislava ir iekļauta vairākos skaistāko un apmeklēšanas vērto Eiropas un pasaules pilsētu topos, kur vērts sagaidīt Jauno gadu – tradīcijām bagāta un skaista pilsēta, kurā notiks satriecošas svinības. Pirmo reizi šādas vērienīgas svinības tika sāktas tikai 1998. gadā. Pēdējo 15 gadu laikā Bratislava spējusi noorganizēt tik vērienīgu pasākumu, ka to apmeklē desmitiem tūkstoši cilvēku. Jauno gadu sagaidot, var izklaidēties dažādās tematiskajās svētku zonās un pati svinēšana sākas jau pa dienu, bet noslēdzas tikai nākamajā rītā. Pasākums būs sadalīts divās daļās – vairākas stundas garās svinībās vecpilsētā un atsevišķā pasākuma kulminācijā pusnaktī uz Donavas.
245.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.12 - 01.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jaunā gada sagaidīšana Minskā
Ielūdzam Jūs uz Jaungada svinībām uz Minsku 3 *** viesnīcā ar baseinu un akvaparka elementiem! Jūs gaida plaša kultūras un izklaides programma – ekskursija pa saposto Minsku, pils apmeklējums Mirā, piedzīvojumi „dzīvajā” Dudutki muzejā. Jaungada vakars noritēs dinamiski, jautri un garšīgi! Lai lustīgs un kustīgs 2018. gads!
225.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.